ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoWykładanie towaru
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie - praca tymczasowa
Wykształceniedowolne
Ważne do2019-01-31
Treść ogłoszenia

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

WYKŁADANIE TOWARU

Zakres obowiązków:

  • Ekspozycja towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Wykładanie towaru na półki

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Bezpłatne szkolenia

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Schludny wygląd
  • Pozytywne nastawienie
  • Status ucznia/studenta mile widziany

    Prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie i uzupełnienie formularza aplikacyjnego.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Telefony603 085 071

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone