ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoPracownik małego sklepu
Forma zatrudnieniaumowa zlecenie - praca tymczasowa
Wykształceniedowolne
Ważne do2021-11-30
Treść ogłoszenia

nr cert. 396

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAŁEGO SKLEPU SPOŻYWCZEGO Skierniewice

Zakres obowiązków:

  • Wykładanie towaru
  • Utrzymanie porządku na terenie sklepu
  • Dbanie o ekspozycję towaru
  • Obsługa Klienta
  • Obsługa kasy po przeszkoleniu

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • Wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora
  • Bezpłatne szkolenia

   Prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu lub o przesłanie formularza aplikacyjnego.

Telefony+48 734 123 748

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone