ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoOperator maszyn i urządzeń
Forma zatrudnieniaumowa na czas nieokreślony
Wykształceniedowolne
Ważne do2019-01-31
Treść ogłoszenia

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko :
Młodszy Operator maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:

• Obsługa sprzętów, maszyn i urządzeń na bazie odbytych szkoleń, zgodnie z instrukcjami obsługi.
• Nadzorowanie prac maszyn i urządzeń
• Sprawdzanie kluczowych elementów wyposażenia linii, maszyn i oprzyrządowania potwierdzając to zapisem.
Charakterystyka pracy:
- Pracujemy w systemie 3 zmianowym, 5 dni w tygodniu + sobota za którą jest odbiór dnia wolnego w tygodniu + co druga niedziela jako nadgodziny płatne dodatkowe 100%.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe techniczne lub związane z przetwórstwem spożywczym.
• Zainteresowanie branżą techniczną - praca z urządzeniami sterowanymi komputerowo wymagającymi zdolności analizy technicznej przyczynowo-skutkowej.
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
• Odpowiedzialność i skrupulatność.
• Umiejętność pracy w zespole w szybko zmieniającym się środowisku pracy.
• W sytuacjach awaryjnych pracownik musi samodzielnie w krótkim okresie czasu podejmować decyzje mające wpływ na pracę innych, jakość produktu i wyniki efektywnościowe.
• Gotowość do pracy na różnych stanowiskach w różnych sektorach i obszarach stosując się do instrukcji i procedur tam obowiązujących.
• Mile widziane doświadczenie na stanowiskach techniczno-produkcyjnych

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat.

• Stały okres współpracy

• Szkolenie stanowiskowe

• Możliwość rozwoju

• dodatkowe ubezpieczanie zdrowotne i korzystanie na preferencyjnych warunkach z dodatkowego ubezpieczenia na życie.

•Karta Multisport

• Bonusy świąteczne i okazjonalne paczki

•Uczestnictwo w konkursach i losowaniach darmowych biletów na mecze piłkarskie.

•Uczestnictwo w imprezach integracyjnych i wycieczkach

 Prosimy o wysłanie formularza lub o kontakt telefoniczny.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Telefony885 777 272

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone