Zgłoś się już dziś!
ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy


Szukaj

« powrót do listy

Jak wygląda rekrutacja oczami kandydata? Ogólnopolska ankieta online

Rozpoczęło się badanie na temat jakości procesów rekrutacji wśród internautów z całej Polski. Ankieta dostarczy informacji na temat obecnego rynku pracy i relacji między kandydatami a pracodawcami.

Anonimowa ankieta składa się z kilkunastu pytań dotyczących poszczególnych elementów rekrutacji. Może ją wypełnić każdy, kto w ostatnich latach kandydował na stanowiska pracy na terenie Polski. Wystarczy wypełnić kwestionariusz na stronie: http://ankieta.aplikuj.pl/

Badanie ma charakter niekomercyjny. Na podstawie wyników powstanie raport, z którego dowiemy się m.in. jakie są obecnie wymagania kandydatów wobec pracodawców, w przypadku branż deficytowych i nie tylko. Ankieta pomoże także stwierdzić, jakie elementy procesów rekrutacyjnych są szczególnie problematyczne i jakie praktyki rekrutujących zniechęcają potencjalnych pracowników.

Kwestionariusz będzie aktywny do 10 grudnia. Wyniki badania wraz z opracowanym na ich podstawie raportem zostaną opublikowane na podstronie serwisu Aplikuj.pl oraz na stronach partnerów projektu. Zostaną także przesłane mailowo ankietowanym, którzy wyrażą takie życzenie.

Przy okazji akcji organizatorzy wspierają Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Okruszek”, która udziela pomocy osobom bezdomnym i potrzebującym. 

« powrót do listy

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone