ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoMalarz i lakiernik na budowie Niemcy
Forma zatrudnieniaumowa na czas określony
Wykształceniedowolne
Ważne do2018-04-30
Treść ogłoszenia

Obecnie dla naszego Klienta na terenie Niemiec, poszukujemy osób na stanowisko:

MALARZ I LAKIERNIK NA BUDOWIE

Zakres obowiązków:

  • prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
  • lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych
  • prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
  • kładzenie wszelkiego rodzaju tapet

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie i diety
  • Korzystną umowę - praca tymczasowa
  • Organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy
  • Organizację przejazdów
  • Doradztwo i pomoc naszego zespołu

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe   (3-5 lat)
  • świadectwo czeladnicze
  • prawo jazdy B będzie dodatkowym atutem
  • absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria, Hesja, Badenia-Wirtembergia)

Dodatkowo mile widziane umiejętności:

  • ocieplania budynków
  • kładzenia płyt gipsowo-kartonowych
  • kładzenia podłóg  (wykładziny, laminat, parkiet, linoleum, PCV)

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone