ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoMagazynier/Operator wózków widłowych wysokiego składowania
Forma zatrudnieniaumowa na czas nieokreślony
Wykształceniedowolne
Ważne do2019-01-31
Treść ogłoszenia

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (Będzin)

Zakres obowiązków:

• przyjmowanie dostaw,
• załadunek i rozładunek towarów,
• odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie,
• przygotowywanie towarów do wystawienia na ekspozycji,
• prowadzenie dokumentacji magazynowej.
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu

Wymagania:

• Doświadczenie na danym stanowisku
• Aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych wysokiego składowania (podejście czołowe)
• Punktualność
• Zaangażowanie
• Rzetelność,
• Sumienność przy wykonywaniu codziennej pracy,
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Praca w systemie 4-brygadowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Pracę w firmie o wysokich standardach
• Karty sportowe

  Prosimy o telefon: 663 053 515 lub o przesłanie i uzupełnienie formularza aplikacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Telefony663-053-515

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone