ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoKierownik Technnologiczny
Forma zatrudnieniaumowa na czas określony
Wykształceniedowolne
Ważne do2018-12-31
Treść ogłoszenia

Obecnie dla naszego Klienta do nowo otwieranego zakładu w Rybarzowicach, poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK TECHNOLOGICZNY

OPIS STANOWISKA

    Zapewnienie wysokiej jakości produktów zgodnych ze specyfikacją i standardami Spółki

    Przeprowadzanie, koordynacja i nadzór audytów wewnętrznych i zewnętrznych

    Zarządzanie zakładowym systemem jakości

    Optymalizacja procesów i procedur obowiązujących w zakładzie

    Nadzór nad realizacja niezbędnych działań korygujących, zapobiegawczych, doskonalących oraz po audytowych

    Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obszaru jakości

    Zarządzanie procesem reklamacji

    Tworzenie i prezentacja raportów jakościowych na potrzeby Zarządu

    Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

    wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, technologia chemiczna lub towaroznawstwo)

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

    znajomość technologii i procesów technologicznych w zakresie produkcji

    umiejętność kierowania zespołem

    Znajomość systemu HACCP BRC/IFS

    wysokie umiejętności analityczne i  organizacyjne

   umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

   znajomość wymagań przepisów prawnych z zakresu żywności

   znajomość wymagań systemów jakości i bezpieczeństwa żywności

    b. dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem Kierownik Techniczny/Rybarzowice lub o wysłanie zgłoszenia przez formularz.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone