ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Podany nr telefonu zostanie użyty dla potrzeb przedstawienia oferty prac.
X

Najlepsze Oferty Pracy

Szukaj

Proponowane stanowiskoKierownik ds. finansów
Forma zatrudnieniaumowa na czas określony
Wykształceniewyższe
Ważne do2019-02-28
Treść ogłoszenia

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK/DYREKTOR DS. FINANSÓW

Zadania:

  • budowa, rozwój i zarządzanie działem finansów (finanse, księgowość),
  • odpowiedzialność za politykę finansową,
  • tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu,
  • współpraca z audytorami,
  • opracowanie struktury finansowania inwestycji,
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu,
  • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację,
  • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
  • wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych,
  • ocena ryzyka finansowego i handlowego,
  • ocena rentowności obszarów działania spółki, implementacja zmian w obszarze finansów
  • kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling,
  • sporządzanie analiz biznesowych, planowanie, prognozowanie,
  • identyfikowanie możliwości rozwoju przedsiębiorstwa,
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym: na stanowisku: starszy kierownik finansowy: minimum 5 lat doświadczenia,
  • Doświadczenie księgowej/ego: minimum 10 lat
  • Doświadczenie w rachunkowości firm produkcyjnych
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie i dogłębna znajomość polskiego prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
  • umiejętności długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne i kierownicze,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji  na adres e-mail: rekrutacja@workprofit.pl lub o wysłanie zgłoszenia przez formularz.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Chcę kandydować na to stanowisko >>

Nasi partnerzy

Wszystkie prawa zastrzeżone